H
H
O
O
T
T
M
M
I
I
N
N
D
D
About

: تاریخچه

داستان فکر داغ در سال ۱۳۷۳ از یک دفتر کوچک طراحی به نام " استودیو طراحی بهارگراف " توسط مهندس علیرضا ملک‌زاده آغاز و با رویایی بزرگ وارد جهان تبلیغات و برند سازی شد.
فلسفه اصلی ما ایجاد راه حل های منحصر به فرد طراحی در چهارچوب دانش روز دنیا و مصور کردن رویای مشتریانمان بود.
در دهه هفتاد شمسی به دلیل همکاری با چند کمپانی نسبتاً جا افتاده در خارج از ایران ، تجربه‌ و دانش بسیار زیادی را در حوزه های طراحی عناصر برند و موضوعات مربوط به آن با استانداردهای مرتبط به این حوزه بدست آوردیم که انگیزه ما را در جاری سازی این تجارب برای کسب و کارهای داخل ایران بیشتر کرد.

همزمانی فعالیت جناب آقای علیرضا ملک زاده به عنوان بنیانگذار و مدیر هنری این مجموعه در حوزه‌های دیگر کسب و کار مانند: مدیریت رستوران، مدیریت جایگاه سوخت، اجرای پروژه های ساختمانی و فروشگاه لوازم خانگی و چند کسب و کار دیگر باعث شد که تفکر و دانش علمی و عملیاتی حوزه فروش و بازاریابی در مجموعه جاری شده و بهانه ای شد که تفکر ما در فکر داغ از نگاه صرفاً هنری و بصری به یک رویکرد کاملاً مخاطب محور و فروش محور تغییر کند.
و این دلیلی شد برای اینکه مأموریت مجموعه صرفاً ازایجاد یک اثر هنری به ایجاد یک اثر منحصر به فرد متمایز و قابل فروش با خصوصیات استاندارد برای ایجاد یک برند تغییر کرد.

فعالیت‌های ما دراستودیو طراحی بهار گراف در حوزه‌های مربوط به طراحی لوگو و لوگوتایپ، طراحی اوراق اداری و سازمانی، طراحی بسته بندی محصول، طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور، طراحی عناصر تبلیغاتی و ابزارهای ارتباط با بازار، طراحی بیلبورد و تابلوهای نمایشگاهی، طراحی تجربه و رابط کاربری وب سایت، طراحی و راه اندازی وب سایت های تجاری، طراحی گرافیک و قالب پورتال های سازمانی، چاپ و تولید انواع تقویم های رومیزی و دیگر فعالیت‌های مربوط به ابزارهای تبلیغاتی بوده است.
در سال 1390 با تغییر نگرش، اهداف، ارزشها ودانش بنیانگذار مجموعه، استراتژی مجموعه به روز شد و در همان سال با تغییر استراتژی نسخه ای که برای مشتریانمان می پیچیدیم را برای خودمان نوشتیم و ری برند داخل مجموعه انجام شد.
استودیو طراحی بهار گراف به آژانس برند فکرداغ تغییر نام داد و از آن زمان درحال جاری نمودن استراتژی برند مشخص شده و ایجاد تصویر ذهنی مناسبی برای فکرداغ هستیم.
" استودیو طراحی بهارگراف به عنوان ریشه وجودی فکرداغ همیشه در قلب و ذهن ما خواهد بود. "
وب سایت بهار گراف به آدرس www.bahargraph.com قابل دسترس می باشد.

آژانس برند فکرداغ :
در سال 1396 پس از چند سال مجوز کانون آگهی وتبلیغات به شماره 08010581 از وزارت فرهنگ و ارشاد برای فکرداغ صادر گردید.
تخصص اصلی ما در آژانس برند فکرداغ در حوزه برندسازی، مدیریت و توسعه برند می باشد.
طراحی و تدوین استراتژی برند، انتخاب نام تجاری یا نام برند، طراحی لوگو و کلیه عناصرهویتی و بصری برند، مشاوره راهبردی در حوزه های مدیریت برند و بازاریابی و توسعه محصول از فعالیتهای عمده آژانس برند فکر داغ می باشد.

ما در فکرداغ از نقطه صفر برند تا بلوغ آن در کنار شما می‌مانیم.

چشم انداز :
پیاده سازی و استفاده مفهوم صحیح برند برای همه محصولات و کسب و کارهای ایرانی

ماموریت :
کمک به توسعه دانش و مهارت های حوزه مدیریت برند ، طراحی عناصر ارتباطی و هویتی برند ، اجرا و پیاده سازی استراتژی و عناصربصری برند در کسب و کارها، شرکت ها و همچنین سازمان های دولتی و نهاد های اجرایی کشور

شعاربرند :
هر چیز با ارزشی داغه

"به عمل کار برآید"
این جمله شعاری است که بسیار به آن پایبندیم و همین باعث شده که از شما بخواهیم درباره ما از مشتریان و کارفرمایانی که در این سالها شریک ما بوده اند و باعث رشد ما شده اند سوال کنید.
برای ما کیفیت، تمایز، ماندگاری و به روز بودن دارای ارزش بیشتری نسبت به کمیت می باشد، زیرا معتقدیم اثر کیفیت ماندگارتر است از قیمت. حتی قیمت بالا
پس از ما تمایز و کیفیت و ماندگاری بخواهید تا خدمات ارزان قیمت.

ما در فکر داغ دائماً در حال رشد، یادگیری و پیشرفت هستیم و شرکای ما به طور پیوسته در حال افزایش می باشند.

مشتریان ما
تجربه اجرایی و عملیاتی بیش از ۲۰۰ پروژه طراحی و تدوین استراتژی و عناصر هویتی برند در بیش از ۳۵ صنعت مختلف تعداد قابل توجهی است اما همیشه تلاش می کنیم بهتر، مرتبط ‌تر، مصمم تر و موفق تر از دیروز باشیم و این را مدیون شما کارفرمایان وهمراهان عزیزمان هستیم.
ما قرار نیست متوقف شویم و همیشه داغ می مانیم.

تیم ما در فکرداغ از افراد ناهمگونی تشکیل شده اند که هر کدام دارای استعداد و توانایی خاصی می باشند که مانند یک سمفونی دور هم جمع می‌شوند تا موسیقی زیبایی خلق کنند.
نقطه قوت ما در فکرداغ دانش علمی و تجربه عملیاتی در حوزه‌های طراحی استراتژی و برندسازی و بازاریابی به دور از توهم و روزمرگی می باشد.
فکر داغ یک معامله عالی است برای کسانی که به دنبال ارزش و تمایز هستند ،آدم‌هایی که به دنبال تغییر و چالش در استراتژی برند خود هستند.
ما آماده ایم تا با شما به دنیای هیجان انگیز برندسازی سفر کنیم و هر چیز با ارزشی را داغ کنیم.
اگر آماده تغییر هستی، با ما تماس بگیرید!

هر چیز با ارزشی داغه، آژانس برند فکر داغ

هر چـیـز بـا ارزشـی داغـه

Let’s talk about
your project!

ما آماده ایم تا با شما در دنیای هیجان انگیز برندینگ همراه باشیم و هر چیز با ارزشی را با شما داغ کنیم.